CENÍK

Vždy usilujeme o to, aby cena právní služby odpovídala odborné a časové náročnosti dané věci, a aby každý náš klient měl předem reálnou představu o nákladech, které si vyřízení jeho záležitosti vyžádá.

Protože každý případ řešíme individuálně, je také cena právní služby v každém jednotlivém případě předmětem dohody s klientem. V případě, že k této dohodě nedojde, je odměnu možné účtovat podle vyhlášky č. 177/1996 Sb. (tzv. Advokátní tarif).

Konkrétní cenu služby sjednáváme nejpozději při první schůzce. Je-li to však možné s ohledem na povahu věci, orientační kalkulaci poskytneme klientovi ještě před tím, než se spolu setkáme.

Jsme plátci DPH.

Konzultační služby poskytujeme za hodinovou odměnu od částky 1.000 Kč bez DPH. Vede-li však první konzultace k převzetí věci či právnímu zastoupení, zpravidla ji neúčtujeme. 

Konzultace, jejímž předmětem je právní pomoc obětem trestných činů, poskytujeme v rozsahu 1 hodiny zdarma.

Realitním kancelářím nabízíme při uzavření rámcové smlouvy balíček komplexních služeb za částku od 7.000 Kč bez DPH, zahrnující přípravu rezervační smlouvy, kupní smlouvy, zajištění návrhu na vklad, advokátní úschovu peněz a listin, ověření podpisů přímo u klienta, úpravy smluvní dokumentace dle individuálních připomínek smluvních stran.

© 2020 - 2024  |  SVATOŇ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!